• Говеда и свинскиот

    Говеда и свинскиот

    Прирачник за витамин АД вбризгување [Опис] Овој производ е безбоен или светло жолта јасно мрсна течност. [Функција и употреба] Овој производ содржи витамин А и Д на витамин А може да функционира како продолжување на растот на анима
  • Aqua

    Aqua

    Хормон за дрога. Овој производ може да се промовира риба хипофизата да се ослободи GTH; подобрување на фоликулата женски риба е да лачат естроген кој ќе помогне да се забрза фоликул зрелост, овулација и производството на жолтото тело; се стимулира производството на сперма и зрелост за машки риба. Тоа е високо-ефикасни риба odinagogue, обезбедувајќи подобра ефикасност особено за планински

Нашата мисија:

Наша цел е да биде водечка мултинационална компанија која има најдобар квалитет во нашата област.

Нашите VISON:

Ние ќе ги извршуваат во светот најмногу напредна технологија и професионални елити да се создаде со највисок квалитет и најдобра услуга, исто така се стекнат углед и удел на пазарот со добра кредибилитет и интегритет, како и стабилен квалитет.

  • f908d15c

Посветен на
животните репродукција

Ningbo Второ хормон Фабрика е основана од 1988 година Ние сме биле посветени на одгледување на животните индустријата за 30 години, и ние се комбинираат суровини, истражување и развој, производство, испитување, продажба, и поддршка на корисниците заедно за да биде големо претпријатие скала. Нашата компанија беше награден како "Жеџијанг High-Tech индустрија" и Cixi Топ 20 претпријатија "...

Контактирајте не за повеќе информации или да се резервира закажете состанок
Научи повеќе
WhatsApp Online Chat !