Контактирајте не

Ningbo ВТОР хормон ФАБРИКА

адреса

28 # RENJIAN RD, ZONGHAN ST, Cixi, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

телефон

Тел / Whatsapp: 086-13685849388

часа

Понеделник-недела: 24h на целиот ден

Нашата фабрика се наоѓа во Cixi, Ningbo, Жеџијанг, Кина.

Ние сме во потрага на дистрибутери во глобалната синџирот на снабдување. За повеќе информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да е-мејл пребарувања до 148259301@qq.com  или да додадете на WeChat / правите стан ID: 13685849388.


WhatsApp Online Chat !