• Gjedhët & derrit

    Gjedhët & derrit

    Manual për injeksion vitaminë AD [Përshkrimi] Ky produkt është një e verdhë të lëngshme pangjyrë apo të lehta të qartë me vaj. [Funksioni dhe Përdorimi] Ky produkt përmban vitaminë A dhe D. vitaminë A mund të funksionojë si avancimin rritjen e anima
  • Aqua

    Aqua

    drogës Hormone. Ky produkt mund të nxisë gjëndër e hipofizës peshku për lirimin It t; rritur gjëndër peshkut femrës të sekretojnë estrogjenit i cili do të ndihmojë të përshpejtojë maturimit gjëndër, ovulacionit dhe prodhimin e corpus luteum; stimuluar prodhimin e spermës dhe pjekurinë për peshk mashkull. Ajo është një odinagogue lartë-efikas peshk, duke siguruar efikasitetin më të mirë sidomos për malor

Misioni yne:

Ne kemi për qëllim që të jetë një kompani udhëheqëse shumëkombëshe që ka cilësi më të mirë në fushën tonë.

Vison ynë:

Ne do të ndjekim teknologjinë më të përparuar në botë dhe elitat profesionale për të krijuar cilësi të lartë dhe shërbim të mirë, të fitojë reputacion dhe pjesë të tregut me kredibilitet të mirë dhe integritet, si dhe cilësi të qëndrueshme.

  • f908d15c

Përkushtuar për të
Kafshëve Riprodhimi

Ningbo dytë Fabrika Hormone është themeluar nga 1988. Ne kemi qenë të angazhuar për industrinë e mbarështimit të kafshëve për 30 vjet, dhe që kombinon lëndë e parë, kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, ekzaminim, shitje, dhe mbështetje të konsumatorëve së bashku të jetë një ndërmarrje në shkallë të madhe. Kompania jonë u dha si "industria e Zhejiang High-tech" dhe Cixi Top 20 ndërmarrjeve "...

Na kontaktoni për më shumë informacion ose të rezervoni një takim
Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat !