Kompleksi Gonadotrophin për injeksion (Ovumon) - China Ningbo Hormone Second

Komponimi Gonadotrophin për injeksion (Ovumon)

Përshkrim i shkurtër:

Manual Operacioni i Compound GnRHa Injection Veterinarisë 【Emri i Veterinarisë drogës】 【Përbashkët Emri】: Kompleksi GnRHa Injection 【English Emri】: Kompleksi GnRHa Injection 【Emri në Pinyin】: Fufang Cuxingxianjisushifangjisu Leisiwu zhusheye 【Major përbërës】: GnRHa, Motilium 【Përshkrimi】 : Ky produkt është i pangjyrë të lëngshme të qartë 【】 Veprimi farmakologjike: Hormone drogës; GnRHa mund të rritur hipofizës mëparshëm për lirimin LH dhe FSH, me efekt të njëjtë me LH dhe FSH; Motilium mund strengthe ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Manuale operimin e Përbërjes GnRHa injeksion

   

  veterinar

  【Emri i Veterinarisë drogës】

  【】 Common Emri: Kompleksi GnRHa Injection

  【】 English Emri: Kompleksi GnRHa Injection

  【Emri në Pinyin】: Fufang Cuxingxianjisushifangjisu Leisiwu zhusheye

  【】 Major Përbërës: GnRHa, Motilium

  【】 Përshkrimi: Ky produkt është i pangjyrë të lëngshme të qartë

  【】 Veprimi farmakologjike: drogës Hormone; GnRHa mund të rritur hipofizës mëparshëm për lirimin LH dhe FSH, me efekt të njëjtë me LH dhe FSH; Motilium mund të forcojë efektin e GnRH

  【】 Indikacionet: Ajo mund të përdoret për të nxitur ovulacionin dhe spermiation për peshk

  【Perdorimi dhe dozimi】: injeksion intramuskular, me nje doze prej 0.5ml / kg; krap: një injeksion, përgjysmojë dozen per krapit mashkullor; mustak: injeksion me disa herë, me 1-2 orë në mes të çdo injeksion; troftë: injeksion nga disa herë, me 3 ditë në mes të çdo injeksion

  【Çështje kanë nevojë për vëmendje】: Peshku duke përdorur këtë produkt është e ndaluar për të ngrënë nga njerëzit

  【Reagim të kundërt drogës】: doza e tepërt mund të çojë në dështimin e hedhje vezëve induksionit

  【】 Specifikimet: 2ml

  【】 Paketa: 10pcs për paketë

  【】 Storage: mbyllur fort, dhe mbahen në të ftohtë, vende të errëta

  【】 Periudha e vlefshmërisë: 18 muaj

  【】 Numri Miratimi: Veterinary Drug nr (2008) 110253135

  【】 Prodhuesi: Ningbo Second Factory Hormone

   

  Adresa: Nr 398, North 2 nd  Ring Road, Cixi City i provincës Zhejiang Kodi Postar: 315300

  Tel: 0574-63017888                   

  Fax: 63041888

  Website: http: //www.nbshusheng.com         

  Email: cgy@nbshusheng.com

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !