LHRH-A2 për injeksion gjedhit dhe derrave - China Ningbo Hormone Second

LHRH-A2 për injeksion gjedhit dhe derrave

Përshkrim i shkurtër:

Luteinizing lëshuar Hormone Hormone A2 për injeksion (LHRH-A2) Kjo Corporation është prodhuesi i vetëm që ka kaluar certifikimit PMP në shtëpi në aspektin e lëndëve të para për Luteinizing Hormone liruar hormonet A2. [Përshkrimi] Ky produkt është e bardhë ngrijë-tharë blloqe ose pluhur. [Funksioni dhe përdorimi] medikament hormon polipeptid. Kjo mund të nxisë hipofizës kafshëve përparme të sekretoj hormoni lutenizues (LH) dhe të gjendrave-stimuluese hormone (FSH), ku maturimit të follicles ovarian ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  L uteinizing H ormone R eleasing H ormone  A 2  për injeksion (LHRH-A 2 )

  Kjo  Corporation është  prodhuesi i vetëm që ka kaluar certifikimit PMP  në shtëpi  in terms of the raw materials for Luteinizing H ormone R eleasing H ormone s A 2.

   

  [Përshkrim]

  Ky produkt është e bardhë ngrijë-tharë blloqe ose pluhur.

  [Funksioni dhe përdorimi]

  medikament polipeptid hormoneve. Kjo mund të nxisë hipofizës kafshëve përparme të sekretoj hormoni lutenizues (LH) dhe të gjendrave-stimuluese hormone (FSH), ku maturimit të follicles ovarian është promovuar te ovulacionit. Ajo është përdorur shpesh për të kuruar hysteresis ovulacionit, vezoret joaktive, të vazhdueshme korpus luteum dhe cysts ovarian për lopë qumështore. Kjo mund të nxisë spermatogenesis për kafshët meshkuj.

  [ U sage dhe dozimi] 

  Kur injektuar, ajo do të jetë i holluar me ujë steril për injeksion apo ujë të sterilizuar kripur.

  Një dozë për injeksion intramuskular:

  Per lopë të qumështit:

  1. ovulacionit hysteresis: injeksion intramuskular i 25-50μg ndërsa inseminimi është zbatuar.

  2. vezoret jo aktive: 25μg, një herë në ditë; ajo mund të përdoret për 3 ditë rresht, dhe doza totale nuk do të jetë mbi 75μg; në përgjithësi, efekti do të jetë më mirë vetëm kur ka ndonjë gjëndër zhvilluar ovarian.

  3. cysts ovarian: 25μg, një herë në ditë; ajo mund të përdoret për 3-4 ditë rresht, dhe doza totale nuk do të jetë mbi 100μg.

  Per derr:

  Përmirësimi madhësia pjellë: injeksion intramuskular i 25μg gjatë çiftëzimit

  Per delet:

  Përmirësimi Shkalla e shtatzënisë plus size pjellë dhe rritjen efektet super-ovulacionit: 15-25μg.

  [Kujdes]

  Afatgjatë dhe doza të larta të aplikimit do të shkaktojë efekt heterogjene, efekt dmth dukshëm frenues.

  Në përgjithësi, çdo lloj tjetër të hormoneve nuk duhet të përdoret, ndërsa ky produkt është përdorur.

  [Specifications]

  10 cm 25μg 10 x 50μg 10 cm 125μg

  [Ruajtje]

  Shaded dhe hermetik; ruhet nën temperaturë prej 20 ° C.

  [Afat vlefshmërie]

  3 vjet

  [Periudha e tërheqjes] 

  Nuk ka dispozita

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !