LHRH-A2 për injeksion përdorimin Fish - China Ningbo Hormone Second

LHRH-A2 për injeksion përdorim Peshku

Përshkrim i shkurtër:

Luteinizing Hormone liruar hormon A2 për injeksion 【Emri i Veterinarisë drogës】 【Përbashkët Emri】: Luteinizing lëshuar Hormone Hormone A2 për injeksion 【English Emri】: luteinizing Hormone liruar hormon A2 për injeksion 【Major Përbërës】: luteinizing Hormone Liruar Hormone A2 【Përshkrimi】 : Ky produkt është e bardhë ngrijë-tharë bllok në formë substancë ose pluhur 【farmakologjike Effects】: Kjo është një odinagogue lartë efikas peshku që mund të nxisin gjëndër e hipofizës peshku për lirimin It t (th ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lutenizues lëshuar Hormone Hormone A 2 për injeksion

   

  【Emri i Veterinarisë drogës】

  【】 Common Emri: Luteinizing Hormone liruar hormon A 2 për injeksion

  【】 English Emri: Luteinizing Hormone liruar hormon A 2 për injeksion

  【】 Major Përbërës: Luteinizing Hormone liruar hormon A 2

  【】 Përshkrimi: Ky produkt është substancë ngrijë-tharë bardhë bllok-formë ose pluhur

  【Farmakologjike Efektet】: Kjo është një odinagogue lartë efikas peshku që mund të nxisin gjëndër e hipofizës peshku për lirimin It t (që është luteinizing hormon dhe gjëndër-stimuluese hormon); stimuluar prodhimin e spermës dhe pjekurinë për peshk mashkull; rritur gjëndër peshkut femrës të sekretojnë estrogjenit i cili do të ndihmojë të përshpejtojë maturimit gjëndër, ovulacionit dhe prodhimin e corpus luteum

  【】 Indikacionet: Regjistroni pjekurinë seksuale ose të përshpejtojë qelbëzim për peshqit

  【Perdorimi dhe dozimi】:

  A:  hedhje vezëve induksion: 1. bari krap: një injeksion, 1-2mcg / kg

  2. krapi i zi: dy injeksione; injektimi i parë: 0.5mcg / kg; injektimi i dytë: 1-2mcg / kg + gjëndër e hipofizës peshk: 1-3mcg / kg; për ata me pjekurinë e dobët seksuale, droga mund të përdoret 10-20 ditë paraprakisht.

  3. Chub, bighead: dy injeksione; injektimi i parë: 0.2-0.4 mcg / kg; injektimi i dytë: 1-1.5mcg / kg; të dyja këto injeksione janë të ndara nga 10-12 orë.

  B: Maturimi nxitimi: Shpërndajë këtë produkt në solucion fiziologjik normal dhe pastaj ngadalë të dalë përzierje në një mortajë përmban morrhuae oleum ose vaj çaj pesë herë të shumës se përzierje. Bluaj atë, ndërsa dripping për ta bërë atë përziej. Para 10-25 ditët e hedhje vezëve induksion, injektuar sipas 0.1-0.3mcg / kg. Përgjysmojë dozen për peshkut mashkullor.

   

  【Specification】: (1) 25μg; (2) 50μg; (3) 125μg

  【】 Paketa: 10pcs për paketë

  【】 Storage: mbrojtur nga drita, të mbyllur fort, dhe mbahen në të ftohtë, vende të errëta

  【】 Periudha e vlefshmërisë: Tre vjet

   

  E mësipërme është doza e rekomanduar nga ekspertët. Doza e veçantë do të rritet apo ulet nga veterineri klinike sipas situatave aktuale.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !