LHRH-A3 për injeksion përdorimin Fish - China Ningbo Hormone Second

LHRH-A3 për injeksion përdorim Peshku

Përshkrim i shkurtër:

Luteinizing Hormone liruar hormon A3 për injeksion 【Emri i Veterinarisë drogës】 【Përbashkët Emri】: Luteinizing lëshuar Hormone Hormone A3 për injeksion 【English Emri】: luteinizing Hormone liruar hormon A3 për injeksion 【Major Përbërës】: luteinizing Hormone Liruar Hormone A3 【Përshkrimi】 : Ky produkt është e bardhë ngrijë-tharë bllok në formë substancë ose pluhur 【】 farmakologjike Efektet: drogës hormoneve. Ky produkt mund të nxisë gjëndër e hipofizës peshku për lirimin It t; rritur peshk femër '...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lutenizues lëshuar Hormone Hormone A 3 për injeksion

   

  【Emri i Veterinarisë drogës】

  【】 Common Emri:  Lutenizues lëshuar Hormone Hormone A 3 për injeksion

  【】 English Emri: Luteinizing Hormone liruar hormon A 3 për injeksion

  【】 Major Përbërës: Luteinizing Hormone liruar hormon A 3

  【】 Përshkrimi: Ky produkt është substancë ngrijë-tharë bardhë bllok-formë ose pluhur

  【】 Farmakologjike Effects: Hormone drogës. Ky produkt mund të nxisë gjëndër e hipofizës peshku për lirimin It t; rritur gjëndër peshkut femrës të sekretojnë estrogjenit i cili do të ndihmojë të përshpejtojë maturimit gjëndër, ovulacionit dhe prodhimin e corpus luteum; stimuluar prodhimin e spermës dhe pjekurinë për peshk mashkull. Kjo është një odinagogue lartë-efikas peshk, duke siguruar efikasitetin më të mirë sidomos për zonat malore me variacione të mëdha të temperaturës përditshëm dhe për pjekurinë e dobët herdhe të peshkut mëmë.

  【】 Indikacionet: Regjistroni pjekurinë seksuale ose të përshpejtojë qelbëzim për peshqit

  【Perdorimi dhe dozimi】:

  Vënies induksion:

  1. Bari krap: një injeksion, 1.5-3.0mcg / kg. Përgjysmojë dozen për peshkut mashkullor.
  2. Chub, bighead: dy injeksione. dozimit total është 2-3mcg / kg. Injeksion i parë ka nevojë 0.3-0.6mcg / kg. Dhe pjesa tjetër do të injektohet 10-12 orë më vonë. Përgjysmojë dozen për peshkut mashkullor.
  3. Black krap: dy injeksione; injektimi i parë: 0,7-1,0 mcg / kg; injeksion dytë pas 12-14 orësh: 1,5-3,3 mcg / kg + gjëndër e hipofizës peshk: 1-3mcg / kg; për ata me pjekurinë e dobët herdhe, droga mund të përdoret 10-20 ditë paraprakisht.

   

  Maturimi nxitimi: Shpërndajë këtë produkt në solucion fiziologjik normal dhe pastaj ngadalë të dalë përzierje në një mortajë përmban morrhuae oleum ose çaji vaj pesë herë të shumës se përzierje. Bluaj atë, ndërsa dripping për ta bërë atë përziej. Para 10-25 ditët e hedhje vezëve induksion, injektuar sipas 0.2-0.5mcg / kg. Asnjë injeksion apo përgjysmojë dozen për peshk mashkull.

   

  【Specification】: (1) 25μg; (2) 50μg; (3) 100μg

  【】 Paketa: 10pcs për paketë

  【】 Storage: mbrojtur nga drita, të mbyllur fort, dhe mbahen në të ftohtë, vende të errëta

  【】 Periudha e vlefshmërisë: Tre vjet

   

  E mësipërme është doza e rekomanduar nga ekspertët. Doza e veçantë do të rritet apo ulet nga veterineri klinike sipas situatave aktuale.

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !